Постинг
18.01 15:14 -
Трявна преди два месеца
Автор: lubara
Категория: Туризъм
Прочетен: 565 Коментари: 2 Гласове:
Последна промяна: 18.01 15:26
Прочетен: 565 Коментари: 2 Гласове:
8
Последна промяна: 18.01 15:26
Ходил съм понепетдесет пъти. А сега не беше в центъра, а в горния
западен край на градчето.




.jpg)


Трявна е долу!
.jpg)

Без центъра не може!


И накрая емблематичният Гърбав мост! За часавниковата кула
отблизо не сте слушали, за да Ви я показвам!
западен край на градчето.




.jpg)


Трявна е долу!
.jpg)

Без центъра не може!


И накрая емблематичният Гърбав мост! За часавниковата кула
отблизо не сте слушали, за да Ви я показвам!
Следващ постинг
Предишен постинг
Търсене
Блогрол
1. Катя е слънчева жена!
2. Моята смокиня и Каваците.
3. Първият ми текст - Централна Стара планина.
4. Бързотечно си тече животът!
5. Един приятел, Веско от Веселиново-Ямболския край.
6. Всеки има своите Хималаи. Но това са истинските на Зори.
7. Рожден ден - разказ
8. Цвете в моето око.
9. Чичо ми Чавдар - споменът е жив!
10. Тилито-Лилито, една душа безбрежна!
11. Стефо, благодаря ти!
12. Аnni Cordy
2. Моята смокиня и Каваците.
3. Първият ми текст - Централна Стара планина.
4. Бързотечно си тече животът!
5. Един приятел, Веско от Веселиново-Ямболския край.
6. Всеки има своите Хималаи. Но това са истинските на Зори.
7. Рожден ден - разказ
8. Цвете в моето око.
9. Чичо ми Чавдар - споменът е жив!
10. Тилито-Лилито, една душа безбрежна!
11. Стефо, благодаря ти!
12. Аnni Cordy
