Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
17.01 16:24 - Клисурският манастир над град Банкя
Автор: lubara Категория: Туризъм   
Прочетен: 387 Коментари: 8 Гласове:
7

Последна промяна: 18.01 14:57

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
  В края на миналата година го посетихме, за трети път. Времето беше чудесно! 

image

image

image

image





image

image

image

image

image

             В Банкя нищо ново, все така е хубаво!




Гласувай:
7



1. katan - Здравей, Любо!
17.01 17:18
Много се зарадвах да видя, че отново си тук!
В Банкя винаги, винаги е все така - хубаво!
Клисурският манастир е едно прекрасно място, част от Банкя, но е малко стръмно, докато се стигне до там, но си заслужава човек да го посети.
Свежест, чистота, красота и ... молитва!

Аз предпочитам църквата "Свети Кирик и Юлита" в Банкя, защото по-лесно се стига до там:).

Преди няколко години ти пожелах следващата ти книга да е пътепис.
Отново ти пожелавам да помислиш сериозно по това пожелание:)!
Посещавате поне 100-ина интересни места през годината. Имаш материал бол:).
Може да включиш и другото си хоби:). Ще е интересно и много завладяващо!
Успех, приятелю!

цитирай
2. lubara - Поздрави, Udjs!
17.01 20:24
Катя, специално за теб утре ще добавя още няколко снимки. Трябва да ги компресирем, за да ги кача, а ме мързеше.Колкото за посещенията, не са сто за година, около тридесет са. Но имам списък от 2011 година, къде съм бил по дати. Има много автори на подобни пътеписаи, те са съпроводени със снимков материал, с ясно и точно местоположение на обектите и пътя към тях. Моите са по-скоро емоционални и няма да имат онзи успех и класификацията, която е ценна, за да се издаде. БЛАГОДАРЯ !
цитирай
3. rosiela - Много ми хареса и на мен,
17.01 20:55
ходих 2 пъти чрез екскурзии. Прекрасно място.
цитирай
4. rosiela - Радвам се, че се завърна.
17.01 21:16
Гледах всичко пропуснато.
цитирай
5. lubara - Никъде не съм ходил, rosela
17.01 23:03
rosiela написа:
Гледах всичко пропуснато.

цитирай
6. katan - Какво е това "Udjs"?!
18.01 19:38
Имам си име .
По темата: предложих ти Пътепис, а не ПЪТЕВОДИТЕЛ, написан в твоя стил - емоционално и приятно за четене и много снимков материал.
цитирай
7. katan - Видях и вярната ти
18.01 19:40
спътница в живота и митарствата:).
Поздрави на Стела!
цитирай
8. lubara - Какво е това, ами партизанското ти име е!
19.01 00:20
katan написа:
Имам си име .
По темата: предложих ти Пътепис, а не ПЪТЕВОДИТЕЛ, написан в твоя стил - емоционално и приятно за четене и много снимков материал.

Не искам четвърта книга, стар съм за нея веки!
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: lubara
Категория: Изкуство
Прочетен: 5014032
Постинги: 708
Коментари: 9179
Гласове: 20331
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930