Постинг
17.01 16:24 -
Клисурският манастир над град Банкя
Автор: lubara
Категория: Туризъм
Прочетен: 387 Коментари: 8 Гласове:
Последна промяна: 18.01 14:57
Прочетен: 387 Коментари: 8 Гласове:
7
Последна промяна: 18.01 14:57
В края на миналата година го посетихме, за трети път. Времето беше чудесно!
.jpg)


.jpg)

.jpg)



В Банкя нищо ново, все така е хубаво!
.jpg)


.jpg)

.jpg)



В Банкя нищо ново, все така е хубаво!
Много се зарадвах да видя, че отново си тук!
В Банкя винаги, винаги е все така - хубаво!
Клисурският манастир е едно прекрасно място, част от Банкя, но е малко стръмно, докато се стигне до там, но си заслужава човек да го посети.
Свежест, чистота, красота и ... молитва!
Аз предпочитам църквата "Свети Кирик и Юлита" в Банкя, защото по-лесно се стига до там:).
Преди няколко години ти пожелах следващата ти книга да е пътепис.
Отново ти пожелавам да помислиш сериозно по това пожелание:)!
Посещавате поне 100-ина интересни места през годината. Имаш материал бол:).
Може да включиш и другото си хоби:). Ще е интересно и много завладяващо!
Успех, приятелю!
цитирайВ Банкя винаги, винаги е все така - хубаво!
Клисурският манастир е едно прекрасно място, част от Банкя, но е малко стръмно, докато се стигне до там, но си заслужава човек да го посети.
Свежест, чистота, красота и ... молитва!
Аз предпочитам църквата "Свети Кирик и Юлита" в Банкя, защото по-лесно се стига до там:).
Преди няколко години ти пожелах следващата ти книга да е пътепис.
Отново ти пожелавам да помислиш сериозно по това пожелание:)!
Посещавате поне 100-ина интересни места през годината. Имаш материал бол:).
Може да включиш и другото си хоби:). Ще е интересно и много завладяващо!
Успех, приятелю!
Катя, специално за теб утре ще добавя още няколко снимки. Трябва да ги компресирем, за да ги кача, а ме мързеше.Колкото за посещенията, не са сто за година, около тридесет са. Но имам списък от 2011 година, къде съм бил по дати. Има много автори на подобни пътеписаи, те са съпроводени със снимков материал, с ясно и точно местоположение на обектите и пътя към тях. Моите са по-скоро емоционални и няма да имат онзи успех и класификацията, която е ценна, за да се издаде. БЛАГОДАРЯ !
цитирайходих 2 пъти чрез екскурзии. Прекрасно място.
цитирайГледах всичко пропуснато.
цитирайrosiela написа:
Гледах всичко пропуснато.
Имам си име .
По темата: предложих ти Пътепис, а не ПЪТЕВОДИТЕЛ, написан в твоя стил - емоционално и приятно за четене и много снимков материал.
цитирайПо темата: предложих ти Пътепис, а не ПЪТЕВОДИТЕЛ, написан в твоя стил - емоционално и приятно за четене и много снимков материал.
спътница в живота и митарствата:).
Поздрави на Стела!
цитирайПоздрави на Стела!
katan написа:
Имам си име .
По темата: предложих ти Пътепис, а не ПЪТЕВОДИТЕЛ, написан в твоя стил - емоционално и приятно за четене и много снимков материал.
По темата: предложих ти Пътепис, а не ПЪТЕВОДИТЕЛ, написан в твоя стил - емоционално и приятно за четене и много снимков материал.
Не искам четвърта книга, стар съм за нея веки!
Търсене
Блогрол
1. Катя е слънчева жена!
2. Моята смокиня и Каваците.
3. Първият ми текст - Централна Стара планина.
4. Бързотечно си тече животът!
5. Един приятел, Веско от Веселиново-Ямболския край.
6. Всеки има своите Хималаи. Но това са истинските на Зори.
7. Рожден ден - разказ
8. Цвете в моето око.
9. Чичо ми Чавдар - споменът е жив!
10. Тилито-Лилито, една душа безбрежна!
11. Стефо, благодаря ти!
12. Аnni Cordy
2. Моята смокиня и Каваците.
3. Първият ми текст - Централна Стара планина.
4. Бързотечно си тече животът!
5. Един приятел, Веско от Веселиново-Ямболския край.
6. Всеки има своите Хималаи. Но това са истинските на Зори.
7. Рожден ден - разказ
8. Цвете в моето око.
9. Чичо ми Чавдар - споменът е жив!
10. Тилито-Лилито, една душа безбрежна!
11. Стефо, благодаря ти!
12. Аnni Cordy
