Постинг
17.07.2025 08:22 -
Язовирчето " Палици" над град Елена
Автор: lubara
Категория: Туризъм
Прочетен: 488 Коментари: 3 Гласове:
Последна промяна: 17.07.2025 08:28
Прочетен: 488 Коментари: 3 Гласове:
6
Последна промяна: 17.07.2025 08:28
Много хубаво място, всяка година го посещаваме. дори в горичката преди имаше чудесни гъби млечница. Иначе обядваме винаги пържен шаран.
.jpg)
Красиво място, спокойно, рибари за спортен риболов има много.

Детски кът има също.

Фото, моля!

Няколко гъби бяла млечница, направих си салатка.

Това е в горичката, по това мостче можеш да отидеш на горния край на

Има и кошери.

Откъснах няколко стръка билки, че и една ягодка!

И на отсрещната горичка може да отидеш!
Поглед към по-високото от Еленския Балкан.

Малко розови храсти.

Рибарите са като ято, е, то се говореше за шофьорите, ама нейсе...

Това е единият край, хотелът и ресторантът са на другия.
.jpg)
И да не мислите, че сме гладували! Някои пийнаха и биричка. Много хубава разходка! После ядохме сладолед в град Елена, ама снимки няма да Ви дам!
.jpg)
Красиво място, спокойно, рибари за спортен риболов има много.

Детски кът има също.

Фото, моля!

Няколко гъби бяла млечница, направих си салатка.

Това е в горичката, по това мостче можеш да отидеш на горния край на

Има и кошери.

Откъснах няколко стръка билки, че и една ягодка!

И на отсрещната горичка може да отидеш!
Поглед към по-високото от Еленския Балкан.

Малко розови храсти.

Рибарите са като ято, е, то се говореше за шофьорите, ама нейсе...

Това е единият край, хотелът и ресторантът са на другия.
.jpg)
И да не мислите, че сме гладували! Някои пийнаха и биричка. Много хубава разходка! После ядохме сладолед в град Елена, ама снимки няма да Ви дам!
Следващ постинг
Предишен постинг
Иначе високото си е високо, зелено, дървета стройни, водата бистра, билките, билки и срамежливата ягодка.
Дори и рози!
Красив е Еленският Балкан!
Поздрави на екипа:)))!
цитирайДори и рози!
Красив е Еленският Балкан!
Поздрави на екипа:)))!
хубаво място, спокойно! И можеш да ловиш риба, ако си рибар! Баща и син имаха много такъми, казаха ни, че ловят рибата само за снимка! големи екземпляри!
цитирайникой не разказа за такъв язовир.
Благодаря за снимките.
цитирайБлагодаря за снимките.
Търсене
Блогрол
1. Катя е слънчева жена!
2. Моята смокиня и Каваците.
3. Първият ми текст - Централна Стара планина.
4. Бързотечно си тече животът!
5. Един приятел, Веско от Веселиново-Ямболския край.
6. Всеки има своите Хималаи. Но това са истинските на Зори.
7. Рожден ден - разказ
8. Цвете в моето око.
9. Чичо ми Чавдар - споменът е жив!
10. Тилито-Лилито, една душа безбрежна!
11. Стефо, благодаря ти!
12. Аnni Cordy
2. Моята смокиня и Каваците.
3. Първият ми текст - Централна Стара планина.
4. Бързотечно си тече животът!
5. Един приятел, Веско от Веселиново-Ямболския край.
6. Всеки има своите Хималаи. Но това са истинските на Зори.
7. Рожден ден - разказ
8. Цвете в моето око.
9. Чичо ми Чавдар - споменът е жив!
10. Тилито-Лилито, една душа безбрежна!
11. Стефо, благодаря ти!
12. Аnni Cordy
